Çin Elektrik trafosu Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jack

Telefon numarası : +86-15853252696

Naber : +8615853252696

Free call

break

December 25, 2019

son şirket davası hakkında break

 

Çinli şirket Hengfengyou, Muara Jawa Enerji Santrali'ni kurdu ve 20 Ekim 18: 58'de Endonezya elektrik şebekesine başarıyla bağladı. Mualagawa Mualagawa Enerji Santralinde önemli bir altyapı projesiEndonezya'nın Kalimantan Timur kentinde de ulusal gücün önemli bir parçası tedarik planı.

Tesis faaliyete geçtiğinde güvenilir bir elektrik kaynağı sağlayacaktır.-ealan, yerel ekonomik kalkınmayı teşvik edin, atık kaynaklarını geri dönüştürün vegetirmekyerel sakinlerin yaşamlarına önemli kolaylık.Tüm inşaatmalzemelerekonomik büyümeyi canlandırmak için yerel tedarikçilerden satın alınır.

 

                                  son şirket davası hakkında break  0

 

İnşaatEkibi, Çin'in sosyal taahhüdünü asla unutmadı.Saygı duyuyorlar yerel halkın adetleri, ihtiyacı olanlara bağış yapın ve katılınçeşitliliğindeeğitim, Kamu Refahı ve festivallerle ilgili toplum etkinlikleri.ProjeEndonezya güçlerinin sahibi, Heng Feng'e birkaç kez yazdı.demek kiMuarajawa santrali, dünyanın en iyi elektrik inşaatı projesidir.    Endonezya veIndonesian medya grupları tarafından bildirilen birçok hükümet ziyareti aldı.https://www.hengfengyou.com/case/

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin